Mersin Günlük Kiralık Evler

 • 200TL

  Mersin pozcuda Günlük Kiralık Ev

  Yenişehir

  Mersin pozcuda bulunan evimiz günlük, aylık ve yıllık seçeneklerde kiralanabilir. Dairemiz Yenişehir ilçesinin Pozcu semtindedir. Kurumsal hizmet veren firmamız temizlik ekibi ve ulaşım ekibi ile bir telefon kadar uzağınızdadır. Firmamız mersinde ilk ve tek kurumsal hizmet veren günlük daire ve ev kiralama firmasıdır. Bize site üzerindeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.Kalite asla ucuz değildir.Mersin de bir ilk olarak ortaya cıkan firmamız 7 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Binamız mersin yenişehir türk telekom karsısı vodafone bayii arka sokagındadır. Lokasyon olarak alısveriş eğlence sahil ve toplu taşıma noktalarına sıfır mesafededir. Binamızda 3 adet 1+1 6 adet 1+0 daire bulunmaktadır.Mersin konaklama ismi patentli yasal markamızdır ve baska firmalarca kullanılgını görmekteyiz. Bunlar için yasal sürec baslatılmıştır. Teknik donanım olarak eksiksizdir.Hijyen üst düzeydedir.Yanıbasınızda olabilecek isteklerinizi karsılayacak personellerimiz hizmet vermektedir.24 saat esaslı çalşmaktayız.İşletmemizde wifi ,tv,buzdolabı,klima yangın alarm sistemi ,güvenlik kamerası, vb tüm ihtiyaçlarınız karsılanmaktadır. Carsaf nevresim ve havlularımızı prensip olarak beyaz kullanmaktayız.Müşteri memnuniyeti noktasında google yorumlardan firmamız ile ilgili gercek yorumlara ulasabilirsiniz memnuniyetinizi ve sikayetinizi sizde bildirebilirsiniz. şikayetleriniz bizi bir tık daha öteye götüreceginden mutlaka değerlendirmeye alınacaktır.Firmamız günlük kiralık olarak basladığı yolculugunda 2013 yılında yayınlanan T.C İçişleri bakanlığı genelgesinin tüm gereklerini yerine getirerek pansiyon ruhsatını almıştır.Tüm müsterilerimize sunu belirtmek isterim ki günlük kiralık denince kafalarda oluşan algıyı hepimiz biliriz kimliksiz herkesin rahatlıkla farklı amaçlar için kullanacağı ailelerin komsuların rahatsız olduğu emniyetin sürekli ziyaret ettiği yerler gelir.Haksız da değillerdir. Çünkü çevremizde bu işi yasal yapmayan birçok firma bulunmakta ve fiyatları neredeyse bedavaya yakındır. Ancak kalite, güvenlik, mahremiyet,hijyen,konfor,ve güleryüz bu kadar ucuz değildir.Firma olarak bu yaptıgımız acıklama sadece müşterilerimizi bilinçlendirmek adına yapılmıştır.Bakanlığımızın genelgesinide bilgi olarak ekliyoruz ve lütfen haksız kazanç sağlayanlara ortak olmayın katkı sunmayın.

  90Metrekare 1+1Oda Sayısı 4Kişi Kapasiteli Günlük Kiralık
 • 200TL

  sahile yakın yenişehir pozcuda günlük kiralık daire

  Yenişehir

  Mersin pozcudaGünlük Kiralık Daire Ucuza Konaklayın. Dairemiz 90 metrekare 1+1'dir. Merkeze yakın yürüme mesafesindedir. Şehrin göbeğinde bulunan dairemiz denize ve eğlence merkezlerine çok yakındır. Dairemize giriş saati 11.00, çıkış saati 13.00'dır.Kalite asla ucuz değildir.Mersin de bir ilk olarak ortaya cıkan firmamız 7 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Binamız mersin yenişehir türk telekom karsısı vodafone bayii arka sokagındadır. Lokasyon olarak alısveriş eğlence sahil ve toplu taşıma noktalarına sıfır mesafededir. Binamızda 3 adet 1+1 6 adet 1+0 daire bulunmaktadır.Mersin konaklama ismi patentli yasal markamızdır ve baska firmalarca kullanılgını görmekteyiz. Bunlar için yasal sürec baslatılmıştır. Teknik donanım olarak eksiksizdir.Hijyen üst düzeydedir.Yanıbasınızda olabilecek isteklerinizi karsılayacak personellerimiz hizmet vermektedir.24 saat esaslı çalşmaktayız.İşletmemizde wifi ,tv,buzdolabı,klima yangın alarm sistemi ,güvenlik kamerası, vb tüm ihtiyaçlarınız karsılanmaktadır. Carsaf nevresim ve havlularımızı prensip olarak beyaz kullanmaktayız.Müşteri memnuniyeti noktasında google yorumlardan firmamız ile ilgili gercek yorumlara ulasabilirsiniz memnuniyetinizi ve sikayetinizi sizde bildirebilirsiniz. şikayetleriniz bizi bir tık daha öteye götüreceginden mutlaka değerlendirmeye alınacaktır.Firmamız günlük kiralık olarak basladığı yolculugunda 2013 yılında yayınlanan T.C İçişleri bakanlığı genelgesinin tüm gereklerini yerine getirerek pansiyon ruhsatını almıştır.Tüm müsterilerimize sunu belirtmek isterim ki günlük kiralık denince kafalarda oluşan algıyı hepimiz biliriz kimliksiz herkesin rahatlıkla farklı amaçlar için kullanacağı ailelerin komsuların rahatsız olduğu emniyetin sürekli ziyaret ettiği yerler gelir.Haksız da değillerdir. Çünkü çevremizde bu işi yasal yapmayan birçok firma bulunmakta ve fiyatları neredeyse bedavaya yakındır. Ancak kalite, güvenlik, mahremiyet,hijyen,konfor,ve güleryüz bu kadar ucuz değildir.Firma olarak bu yaptıgımız acıklama sadece müşterilerimizi bilinçlendirmek adına yapılmıştır.Bakanlığımızın genelgesinide bilgi olarak ekliyoruz ve lütfen haksız kazanç sağlayanlara ortak olmayın katkı sunmayın.

  80Metrekare 1+1Oda Sayısı 3Kişi Kapasiteli Günlük Kiralık
 • 200TL

  Mersin Konaklama ile Yenişehir Pozcuda Kendi Evinizde gibi Konaklayın

  Yenişehir

  Mersin pozcuda Günlük Kiralık evlerimizde Ucuza Konaklayın. Dairemiz 90 metrekare 1+1'dir. Merkeze yakın yürüme mesafesindedir. Şehrin göbeğinde bulunan dairemiz denize ve eğlence merkezlerine çok yakındır.

  40Metrekare 1+1Oda Sayısı 3Kişi Kapasiteli Günlük Kiralık
 • 200TL

  mersin pozcuda günlük kiralık daireler

  Yenişehir

  Kalite asla ucuz değildir.Mersin de bir ilk olarak ortaya cıkan firmamız 7 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Binamız mersin yenişehir türk telekom karsısı vodafone bayii arka sokagındadır. Lokasyon olarak alısveriş eğlence sahil ve toplu taşıma noktalarına sıfır mesafededir. Binamızda 3 adet 1+1 6 adet 1+0 daire bulunmaktadır.Mersin konaklama ismi patentli yasal markamızdır ve baska firmalarca kullanılgını görmekteyiz. Bunlar için yasal sürec baslatılmıştır. Teknik donanım olarak eksiksizdir.Hijyen üst düzeydedir.Yanıbasınızda olabilecek isteklerinizi karsılayacak personellerimiz hizmet vermektedir.24 saat esaslı çalşmaktayız.İşletmemizde wifi ,tv,buzdolabı,klima yangın alarm sistemi ,güvenlik kamerası, vb tüm ihtiyaçlarınız karsılanmaktadır. Carsaf nevresim ve havlularımızı prensip olarak beyaz kullanmaktayız.Müşteri memnuniyeti noktasında google yorumlardan firmamız ile ilgili gercek yorumlara ulasabilirsiniz memnuniyetinizi ve sikayetinizi sizde bildirebilirsiniz. şikayetleriniz bizi bir tık daha öteye götüreceginden mutlaka değerlendirmeye alınacaktır.Firmamız günlük kiralık olarak basladığı yolculugunda 2013 yılında yayınlanan T.C İçişleri bakanlığı genelgesinin tüm gereklerini yerine getirerek pansiyon ruhsatını almıştır.Tüm müsterilerimize sunu belirtmek isterim ki günlük kiralık denince kafalarda oluşan algıyı hepimiz biliriz kimliksiz herkesin rahatlıkla farklı amaçlar için kullanacağı ailelerin komsuların rahatsız olduğu emniyetin sürekli ziyaret ettiği yerler gelir.Haksız da değillerdir. Çünkü çevremizde bu işi yasal yapmayan birçok firma bulunmakta ve fiyatları neredeyse bedavaya yakındır. Ancak kalite, güvenlik, mahremiyet,hijyen,konfor,ve güleryüz bu kadar ucuz değildir.Firma olarak bu yaptıgımız acıklama sadece müşterilerimizi bilinçlendirmek adına yapılmıştır.Bakanlığımızın genelgesinide bilgi olarak ekliyoruz ve lütfen haksız kazanç sağlayanlara ortak olmayın katkı sunmayın.

  70Metrekare 1+1Oda Sayısı 4Kişi Kapasiteli Günlük Kiralık
 • 200TL

  Mersin Merkezde Günlük Kiralık Ev ile Ucuza Konaklayın

  Yenişehir

  Mersin Merkezde Günlük Kiralık Daire Ucuza Konaklayın. Dairemiz 90 metrekare 1+1'dir. Merkeze yakın yürüme mesafesindedir. Şehrin göbeğinde bulunan dairemiz denize ve eğlence merkezlerine çok yakındır. Dairemize giriş saati 11.00, çıkış saati 13.00'dır.Kalite asla ucuz değildir.Mersin de bir ilk olarak ortaya cıkan firmamız 7 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Binamız mersin yenişehir türk telekom karsısı vodafone bayii arka sokagındadır. Lokasyon olarak alısveriş eğlence sahil ve toplu taşıma noktalarına sıfır mesafededir. Binamızda 3 adet 1+1 6 adet 1+0 daire bulunmaktadır.Mersin konaklama ismi patentli yasal markamızdır ve baska firmalarca kullanılgını görmekteyiz. Bunlar için yasal sürec baslatılmıştır. Teknik donanım olarak eksiksizdir.Hijyen üst düzeydedir.Yanıbasınızda olabilecek isteklerinizi karsılayacak personellerimiz hizmet vermektedir.24 saat esaslı çalşmaktayız.İşletmemizde wifi ,tv,buzdolabı,klima yangın alarm sistemi ,güvenlik kamerası, vb tüm ihtiyaçlarınız karsılanmaktadır. Carsaf nevresim ve havlularımızı prensip olarak beyaz kullanmaktayız.Müşteri memnuniyeti noktasında google yorumlardan firmamız ile ilgili gercek yorumlara ulasabilirsiniz memnuniyetinizi ve sikayetinizi sizde bildirebilirsiniz. şikayetleriniz bizi bir tık daha öteye götüreceginden mutlaka değerlendirmeye alınacaktır.Firmamız günlük kiralık olarak basladığı yolculugunda 2013 yılında yayınlanan T.C İçişleri bakanlığı genelgesinin tüm gereklerini yerine getirerek pansiyon ruhsatını almıştır.Tüm müsterilerimize sunu belirtmek isterim ki günlük kiralık denince kafalarda oluşan algıyı hepimiz biliriz kimliksiz herkesin rahatlıkla farklı amaçlar için kullanacağı ailelerin komsuların rahatsız olduğu emniyetin sürekli ziyaret ettiği yerler gelir.Haksız da değillerdir. Çünkü çevremizde bu işi yasal yapmayan birçok firma bulunmakta ve fiyatları neredeyse bedavaya yakındır. Ancak kalite, güvenlik, mahremiyet,hijyen,konfor,ve güleryüz bu kadar ucuz değildir.Firma olarak bu yaptıgımız acıklama sadece müşterilerimizi bilinçlendirmek adına yapılmıştır.Bakanlığımızın genelgesinide bilgi olarak ekliyoruz ve lütfen haksız kazanç sağlayanlara ortak olmayın katkı sunmayın.

  100Metrekare 1+1Oda Sayısı 4Kişi Kapasiteli Günlük Kiralık
 • 200TL

  Mersinde Günlük Kiralık Dairelerde Uygun Fiyata Konaklama

  Yenişehir

  Mersin Merkezde Günlük Kiralık Daire Ucuza Konaklayın. Dairemiz 90 metrekare 1+1'dir. Merkeze yakın yürüme mesafesindedir. Şehrin göbeğinde bulunan dairemiz denize ve eğlence merkezlerine çok yakındır. Dairemize giriş saati 11.00, çıkış saati 13.00'dır.Kalite asla ucuz değildir.Mersin de bir ilk olarak ortaya cıkan firmamız 7 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Binamız mersin yenişehir türk telekom karsısı vodafone bayii arka sokagındadır. Lokasyon olarak alısveriş eğlence sahil ve toplu taşıma noktalarına sıfır mesafededir. Binamızda 3 adet 1+1 6 adet 1+0 daire bulunmaktadır.Mersin konaklama ismi patentli yasal markamızdır ve baska firmalarca kullanılgını görmekteyiz. Bunlar için yasal sürec baslatılmıştır. Teknik donanım olarak eksiksizdir.Hijyen üst düzeydedir.Yanıbasınızda olabilecek isteklerinizi karsılayacak personellerimiz hizmet vermektedir.24 saat esaslı çalşmaktayız.İşletmemizde wifi ,tv,buzdolabı,klima yangın alarm sistemi ,güvenlik kamerası, vb tüm ihtiyaçlarınız karsılanmaktadır. Carsaf nevresim ve havlularımızı prensip olarak beyaz kullanmaktayız.Müşteri memnuniyeti noktasında google yorumlardan firmamız ile ilgili gercek yorumlara ulasabilirsiniz memnuniyetinizi ve sikayetinizi sizde bildirebilirsiniz. şikayetleriniz bizi bir tık daha öteye götüreceginden mutlaka değerlendirmeye alınacaktır.Firmamız günlük kiralık olarak basladığı yolculugunda 2013 yılında yayınlanan T.C İçişleri bakanlığı genelgesinin tüm gereklerini yerine getirerek pansiyon ruhsatını almıştır.Tüm müsterilerimize sunu belirtmek isterim ki günlük kiralık denince kafalarda oluşan algıyı hepimiz biliriz kimliksiz herkesin rahatlıkla farklı amaçlar için kullanacağı ailelerin komsuların rahatsız olduğu emniyetin sürekli ziyaret ettiği yerler gelir.Haksız da değillerdir. Çünkü çevremizde bu işi yasal yapmayan birçok firma bulunmakta ve fiyatları neredeyse bedavaya yakındır. Ancak kalite, güvenlik, mahremiyet,hijyen,konfor,ve güleryüz bu kadar ucuz değildir.Firma olarak bu yaptıgımız acıklama sadece müşterilerimizi bilinçlendirmek adına yapılmıştır.Bakanlığımızın genelgesinide bilgi olarak ekliyoruz ve lütfen haksız kazanç sağlayanlara ortak olmayın katkı sunmayın.

  90Metrekare 2+1Oda Sayısı 3Kişi Kapasiteli Günlük Kiralık
 • 120TL

  Mersin Forum AVM'ye Yürüme Mesafesinde Lüx Günlük Kiralık Daire Full Eşyalıdır

  Yenişehir

  Mersin Merkezde Günlük Kiralık Daire Ucuza Konaklayın. Dairemiz 90 metrekare 1+1'dir. Merkeze yakın yürüme mesafesindedir. Şehrin göbeğinde bulunan dairemiz denize ve eğlence merkezlerine çok yakındır. Dairemize giriş saati 11.00, çıkış saati 13.00'dır.Kalite asla ucuz değildir.Mersin de bir ilk olarak ortaya cıkan firmamız 7 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Binamız mersin yenişehir türk telekom karsısı vodafone bayii arka sokagındadır. Lokasyon olarak alısveriş eğlence sahil ve toplu taşıma noktalarına sıfır mesafededir. Binamızda 3 adet 1+1 6 adet 1+0 daire bulunmaktadır.Mersin konaklama ismi patentli yasal markamızdır ve baska firmalarca kullanılgını görmekteyiz. Bunlar için yasal sürec baslatılmıştır. Teknik donanım olarak eksiksizdir.Hijyen üst düzeydedir.Yanıbasınızda olabilecek isteklerinizi karsılayacak personellerimiz hizmet vermektedir.24 saat esaslı çalşmaktayız.İşletmemizde wifi ,tv,buzdolabı,klima yangın alarm sistemi ,güvenlik kamerası, vb tüm ihtiyaçlarınız karsılanmaktadır. Carsaf nevresim ve havlularımızı prensip olarak beyaz kullanmaktayız.Müşteri memnuniyeti noktasında google yorumlardan firmamız ile ilgili gercek yorumlara ulasabilirsiniz memnuniyetinizi ve sikayetinizi sizde bildirebilirsiniz. şikayetleriniz bizi bir tık daha öteye götüreceginden mutlaka değerlendirmeye alınacaktır.Firmamız günlük kiralık olarak basladığı yolculugunda 2013 yılında yayınlanan T.C İçişleri bakanlığı genelgesinin tüm gereklerini yerine getirerek pansiyon ruhsatını almıştır.Tüm müsterilerimize sunu belirtmek isterim ki günlük kiralık denince kafalarda oluşan algıyı hepimiz biliriz kimliksiz herkesin rahatlıkla farklı amaçlar için kullanacağı ailelerin komsuların rahatsız olduğu emniyetin sürekli ziyaret ettiği yerler gelir.Haksız da değillerdir. Çünkü çevremizde bu işi yasal yapmayan birçok firma bulunmakta ve fiyatları neredeyse bedavaya yakındır. Ancak kalite, güvenlik, mahremiyet,hijyen,konfor,ve güleryüz bu kadar ucuz değildir.Firma olarak bu yaptıgımız acıklama sadece müşterilerimizi bilinçlendirmek adına yapılmıştır.Bakanlığımızın genelgesinide bilgi olarak ekliyoruz ve lütfen haksız kazanç sağlayanlara ortak olmayın katkı sunmayın.

  70Metrekare 1+1Oda Sayısı 4Kişi Kapasiteli Günlük Kiralık
 • 120TL

  Mersinde Lüx Günlük Kiralık Daire 120TL 1+1 ve 70 metrekare oturuma sahiptir

  Yenişehir

  Mersin Merkezde Günlük Kiralık Daire Ucuza Konaklayın. Dairemiz 90 metrekare 1+1'dir. Merkeze yakın yürüme mesafesindedir. Şehrin göbeğinde bulunan dairemiz denize ve eğlence merkezlerine çok yakındır. Dairemize giriş saati 11.00, çıkış saati 13.00'dır.Kalite asla ucuz değildir.Mersin de bir ilk olarak ortaya cıkan firmamız 7 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Binamız mersin yenişehir türk telekom karsısı vodafone bayii arka sokagındadır. Lokasyon olarak alısveriş eğlence sahil ve toplu taşıma noktalarına sıfır mesafededir. Binamızda 3 adet 1+1 6 adet 1+0 daire bulunmaktadır.Mersin konaklama ismi patentli yasal markamızdır ve baska firmalarca kullanılgını görmekteyiz. Bunlar için yasal sürec baslatılmıştır. Teknik donanım olarak eksiksizdir.Hijyen üst düzeydedir.Yanıbasınızda olabilecek isteklerinizi karsılayacak personellerimiz hizmet vermektedir.24 saat esaslı çalşmaktayız.İşletmemizde wifi ,tv,buzdolabı,klima yangın alarm sistemi ,güvenlik kamerası, vb tüm ihtiyaçlarınız karsılanmaktadır. Carsaf nevresim ve havlularımızı prensip olarak beyaz kullanmaktayız.Müşteri memnuniyeti noktasında google yorumlardan firmamız ile ilgili gercek yorumlara ulasabilirsiniz memnuniyetinizi ve sikayetinizi sizde bildirebilirsiniz. şikayetleriniz bizi bir tık daha öteye götüreceginden mutlaka değerlendirmeye alınacaktır.Firmamız günlük kiralık olarak basladığı yolculugunda 2013 yılında yayınlanan T.C İçişleri bakanlığı genelgesinin tüm gereklerini yerine getirerek pansiyon ruhsatını almıştır.Tüm müsterilerimize sunu belirtmek isterim ki günlük kiralık denince kafalarda oluşan algıyı hepimiz biliriz kimliksiz herkesin rahatlıkla farklı amaçlar için kullanacağı ailelerin komsuların rahatsız olduğu emniyetin sürekli ziyaret ettiği yerler gelir.Haksız da değillerdir. Çünkü çevremizde bu işi yasal yapmayan birçok firma bulunmakta ve fiyatları neredeyse bedavaya yakındır. Ancak kalite, güvenlik, mahremiyet,hijyen,konfor,ve güleryüz bu kadar ucuz değildir.Firma olarak bu yaptıgımız acıklama sadece müşterilerimizi bilinçlendirmek adına yapılmıştır.Bakanlığımızın genelgesinide bilgi olarak ekliyoruz ve lütfen haksız kazanç sağlayanlara ortak olmayın katkı sunmayın.

  70Metrekare 1+1Oda Sayısı 3Kişi Kapasiteli Günlük Kiralık
 • 200TL

  Mersin Merkezde Günlük Kiralık Daire Ucuza Konaklayın

  Yenişehir

  Mersin Merkezde Günlük Kiralık Daire Ucuza Konaklayın. Dairemiz 90 metrekare 1+1'dir. Merkeze yakın yürüme mesafesindedir. Şehrin göbeğinde bulunan dairemiz denize ve eğlence merkezlerine çok yakındır. Dairemize giriş saati 11.00, çıkış saati 13.00'dır.Kalite asla ucuz değildir.Mersin de bir ilk olarak ortaya cıkan firmamız 7 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Binamız mersin yenişehir türk telekom karsısı vodafone bayii arka sokagındadır. Lokasyon olarak alısveriş eğlence sahil ve toplu taşıma noktalarına sıfır mesafededir. Binamızda 3 adet 1+1 6 adet 1+0 daire bulunmaktadır.Mersin konaklama ismi patentli yasal markamızdır ve baska firmalarca kullanılgını görmekteyiz. Bunlar için yasal sürec baslatılmıştır. Teknik donanım olarak eksiksizdir.Hijyen üst düzeydedir.Yanıbasınızda olabilecek isteklerinizi karsılayacak personellerimiz hizmet vermektedir.24 saat esaslı çalşmaktayız.İşletmemizde wifi ,tv,buzdolabı,klima yangın alarm sistemi ,güvenlik kamerası, vb tüm ihtiyaçlarınız karsılanmaktadır. Carsaf nevresim ve havlularımızı prensip olarak beyaz kullanmaktayız.Müşteri memnuniyeti noktasında google yorumlardan firmamız ile ilgili gercek yorumlara ulasabilirsiniz memnuniyetinizi ve sikayetinizi sizde bildirebilirsiniz. şikayetleriniz bizi bir tık daha öteye götüreceginden mutlaka değerlendirmeye alınacaktır.Firmamız günlük kiralık olarak basladığı yolculugunda 2013 yılında yayınlanan T.C İçişleri bakanlığı genelgesinin tüm gereklerini yerine getirerek pansiyon ruhsatını almıştır.Tüm müsterilerimize sunu belirtmek isterim ki günlük kiralık denince kafalarda oluşan algıyı hepimiz biliriz kimliksiz herkesin rahatlıkla farklı amaçlar için kullanacağı ailelerin komsuların rahatsız olduğu emniyetin sürekli ziyaret ettiği yerler gelir.Haksız da değillerdir. Çünkü çevremizde bu işi yasal yapmayan birçok firma bulunmakta ve fiyatları neredeyse bedavaya yakındır. Ancak kalite, güvenlik, mahremiyet,hijyen,konfor,ve güleryüz bu kadar ucuz değildir.Firma olarak bu yaptıgımız acıklama sadece müşterilerimizi bilinçlendirmek adına yapılmıştır.Bakanlığımızın genelgesinide bilgi olarak ekliyoruz ve lütfen haksız kazanç sağlayanlara ortak olmayın katkı sunmayın.

  50Metrekare 1+1Oda Sayısı 4Kişi Kapasiteli Günlük Kiralık
 • 200TL

  Mersin Pozcu Merkezinde Alanya Fırını Sokağında Lüks Günlük Ev

  Yenişehir

  mersin pozcu türktelekom karsısı vodafone bayi arka sokagında olan binamız da hizmet vermekteyiz.Lokasyon olarak mersinin her bolgesine kolaylıkla ulasım sağlayabilir sahile 100 metre mesafede eğlence mekanlarının yanıbaşında ana caddeye havaşa 2 dk yürüme mesafesinde olan binamız temizlik ulaşım hizmet güven noktasında rakiplerini geride bırakmıstır,mersinkonaklama hem firma ismimiz hemde tescilli markamızdır. bize ulaşmak isterken ismimizi kullanan farklı firmalarla karsılaşabilirsınız.Bu işi iyi yaptığımızı düşünüyoruz.ki taklit ediliyoruz.Bizi bulmakiçin mersin konaklama yazmanız yeterli biz kendimize güveniyoruz bide bizi yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize TEŞEKKÜRLER

  70Metrekare 2+1Oda Sayısı 6Kişi Kapasiteli Günlük Kiralık
 • 200TL

  mersin merkezde günlük ev

  Yenişehir

  Dairemiz Mersin pozcu türktelekom karsısı vodafone bayi arka sokagındadır.

  50Metrekare 2Oda Sayısı 4Kişi Kapasiteli Günlük Kiralık
 • 200TL

  mersin pozcuda günlük kiralık daireler

  Yenişehir

  mersin pozcu türktelekom karsısı vodafone bayi arka sokagında olan binamız da hizmet vermekteyiz.Lokasyon olarak mersinin her bolgesine kolaylıkla ulasım sağlayabilir sahile 100 metre mesafede eğlence mekanlarının yanıbaşında ana caddeye havaşa 2 dk yürüme mesafesinde olan binamız temizlik ulaşım hizmet güven noktasında rakiplerini geride bırakmıstır,mersinkonaklama hem firma ismimiz hemde tescilli markamızdır. bize ulaşmak isterken ismimizi kullanan farklı firmalarla karsılaşabilirsınız.Bu işi iyi yaptığımızı düşünüyoruz.ki taklit ediliyoruz.Bizi bulmakiçin mersin konaklama yazmanız yeterli biz kendimize güveniyoruz bide bizi yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize TEŞEKKÜRLER

  50Metrekare 2Oda Sayısı 4Kişi Kapasiteli Günlük Kiralık